DİJİTAL DÜNYADA MARKANIZI DAHA YÜKSEĞE TAŞIMAMIZA MÜSADE EDİN…

WEB TASARIM

Ziyaretçileriniz için kolay kullanılan ve işinizi güzelce tanıtan web sitesi tasarımları yaparız. Web siteniz sizin hikayenizi anlatmak istediğiniz kişilere doğru şekilde anlatır.

 WEB TABANLI İŞ YAZILIMLARI

İş süreçlerinizi size özel olarak geliştirdiğimiz yazılım ile hızlandırır, işinizi verimliliğini arttırırız. Web tabanlı yazılımlar ile işinizi ekibiniz ile beraber pek çok cihazdan yönetirsiniz.

GOOGLE ADWORDS

Gittikçe popüler hale gelen reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşıyoruz.Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google’da aradıkları anda sizi bulsun.

 DİJİTAL PAZARLAMA

İşinize online ilgi çekmek için sizin için toplu e-posta gönderme kampanyaları ve internet reklamlarının stratejisini planlar, dijital pazarlama yönetimini yaparız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi tanıtıyor, portföyünüzü genişletiyoruz.Uygun bütçeli sosyal medya reklamları ile markanızın  ihtiyaçlarına özel reklam hizmetleri sunuyoruz.

PR İLETİŞİM

Yazılı, görsel, işitsel basın ve çevrimiçi mecralarda bilinirliği artırma çalışmaları.Yeni pazarlara açılmak için okyanu geçmeyi değil prpfesyönel destek almayı düşünün

DİJİTAL DÜNYADA MARKANIZI DAHA YÜKSEĞE TAŞIMAMIZA MÜSADE EDİN…

PROJE SÜREÇLERİMİZ


PLANLAMA & STRATEJİ

Uzman persenol ve sağlam alt yapı ile iş planlaması yapılacak yolun belirlenmesi

TASARIM  & GELİŞTİRME

Fonksiyonel tasarımlar tamamlandıktan sonra kodlama ve geliştirme süreçleri oluşturulup kullanıcı dostu yazılım geliştirilir

 TEST & PROJE TESLİMİ

Geliştirilen projenin testleri farklı şekillerde test edilir.Yayına açılma hususunda onayınızdan sonra aktif olur

WEB TASARIM & YAZILIM


Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara, teknolojinin tüm imkânlarına uygun web tasarım uygulamaları hizmeti sunmak amacıyla 2015 yılında kurulan Tanas Bilişim, genç bir firma olarak 50’ye yakın firmanın internet yüzünü oluşturdu. Mobil cihazlara uyumlu, firmaların sundukları ürün ve hizmetlere özel web çözümleri sunan Tanas Bilişim olarak Google Adwords çalışmaları yapıyoruz.

Son hamlesi www.iklimlendirme.tv iklimlendirme sektörüne yayıncılık reklam, tanıtım hizmetleri sunmaya başladı. İklimlendirme sektöründeki faaliyetlerin, etkinliklerin video haberlerle mümkün olduğunca geniş bir alana duyurmayı hedefleyen bu yeni mecra ile yıllarca çalışan olarak hizmet verdiğimiz firmalara kurumsal olarak da hizmet sunmak amacındayız.

Partner / Çözüm Ortaklarımız